Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (01)


З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні сьогодні, 20 лютого 2019 року в районі пройшли заходи по вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (02)


На центральній площі селища зібрались родичі загиблого на Майдані Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського, представники районної влади, предстаники установ, підприємств, організацій та громадськість району щоб вшанувати подвиг невинно вбитих Героїв України. 

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (04)


Митрофорні протоієреї Свято-Покровського храму отці Андрій та Василь відправили поминальну панахиду за упокій душ Героїв Небесної Сотні та всіх, хто загинув у боротьбі за незалежність своєї держави. 

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (03)


До Стелли Небесної Сотні учасники зібрання поклали квіти та запалені лампадки. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих Героїв України.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (05)


Районні заходи з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні продовжились в КЗ РД «Просвіта».

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (06)


Під час заходу учасники зібрання мали змогу переглянути документальні кадри про страшні події п’ятирічної давності. Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. Послухали роздуми юних школярів про Революцію Гідності, яка сколихнула весь світ.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (07)


Пам'ятні, героїчні сторінки історії лютневих подій 2014 року «перегорнув» у своєму виступі учасник Революції Гідності, голова районної ради Андрій Бадзюнь. Він закликав у виступі пам’ятати тих, хто поклав свої життя за наше майбутнє та бути гідними їх подвигу і не зраджувати ідеалам Майдану.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (08)


Патріотичний настрій заходу був підтриманий виступами аматорів РД «Просвіта».

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні (09)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather