Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Спільне засідання комісій

21 лютого 2019 року під головуванням голови постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю Володимира  Томчука в малому залі районної ради відбулось спільне засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю та комісії з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування та ЗМІ.

Спільне засідання комісій (01)

На засіданні були присутні: Сергій Недбайло - голова постійної комісії  з питань депутатської етики, дотримання прав людини, законності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування та ЗМІ, члени комісій: Ольга Недоріз, Наталія Ковальчук, Руслан Недбайло, голова районної ради Андрій Бадзюнь, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, завідувач сектору з організаційних та майнових питань виконавчого апарату районної рад  Олена Носенко та в.о. начальника відділу освіти та молоді РДА Жанна Кеба.

Спільне засідання комісій (03)

Депутати розглянули та обговорили порядок денний чергової 35-ї сесії районної ради та рекомендували винести на розгляд сесії запропоновані питання.

Спільне засідання комісій (02)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather