Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
50-річчя КЗ БДЮТ

Сьогодні у Іваничівському районі відзначали 50 років, відколи свої двері для творчих та обдарованих дітей відкрив районний будинок дитячої та юнацької творчості.

50-річчя КЗ БДЮТ (01)
50-річчя КЗ БДЮТ (05)

Це заклад, у якому під керівництвом професійних педагогів діти розкривають свої таланти, розвивають навички і демонструють вміння іншим. 50 років. За ними стоять праця великої кількості людей, яка переростає у безупинний творчий процес, тісну взаємодію наставника і вихованця, вчителя і учня.

50-річчя КЗ БДЮТ (04)
50-річчя КЗ БДЮТ (02)

Від імені голови районної ради Андрія Бадзюня, усього депутатського корпусу, винуватців свята вітала керуюча справами районної ради Ніна Шумська, яка щиро дякувала батькам, наставникам та дітям. Ніна Йосипівна підкреслила, що БДЮТ – це місце, де дають відповіді на питання, які викликають інтерес, де вчать головного предмета, що зветься життя. Тільки тут кожна дитина має унікальну можливість розвиватися, самореалізовуватися і зберегти в собі таке ще маленьке, але по-дитячому велике «Я». 

50-річчя КЗ БДЮТ (03)

Керуюча справами вручила колективу Районного Будинку дитячої та юнацької творчості Диплом районної ради та побажала миру, добра і щоби ще довго-довго стіни закладу наповнював веселий дитячій щебіт.

50-річчя КЗ БДЮТ (06)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather