Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Робота мобільного консультаційного пункту

В Риковичівському старостинському окрузі Павлівської сільської ради працював мобільний консультаційний пункт у складі працівників КЗ «Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді», Іваничівського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області, Іваничівського бюро правової допомоги, та Павлівської сільської ради.

Робота мобільного консультаційного пункту  (01)

В рамках роботи МКП з посадовими особами старостинського округу за «круглим столом» обговорили актуальні питання згідно карти правових проблем життя громади, провели роз’яснення актуальних змін в законодавстві та реалізацію проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!», а саме: «Відповідальне батьківство», «Я маю право голосу», «Запобігання насильства в сім’ї».

Робота мобільного консультаційного пункту  (02)

Для учнів 5-8 та 9-11 класів фахівці провели правороз’яснювальну роботу. Старшокласникам розповіли як не стати жертвою насильства в сім’ї, як запобігти булінгу в учнівському середовищі, про відповідальність за вчинення булінгу та куди звертатися за допомогою в нестандартних ситуаціях. Всі бажаючі отримали індивідуальні консультації фахівців.

Робота мобільного консультаційного пункту  (03)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather