Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Робота мобільного консультаційного пункту

В Риковичівському старостинському окрузі Павлівської сільської ради працював мобільний консультаційний пункт у складі працівників КЗ «Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді», Іваничівського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області, Іваничівського бюро правової допомоги, та Павлівської сільської ради.

Робота мобільного консультаційного пункту  (01)

В рамках роботи МКП з посадовими особами старостинського округу за «круглим столом» обговорили актуальні питання згідно карти правових проблем життя громади, провели роз’яснення актуальних змін в законодавстві та реалізацію проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!», а саме: «Відповідальне батьківство», «Я маю право голосу», «Запобігання насильства в сім’ї».

Робота мобільного консультаційного пункту  (02)

Для учнів 5-8 та 9-11 класів фахівці провели правороз’яснювальну роботу. Старшокласникам розповіли як не стати жертвою насильства в сім’ї, як запобігти булінгу в учнівському середовищі, про відповідальність за вчинення булінгу та куди звертатися за допомогою в нестандартних ситуаціях. Всі бажаючі отримали індивідуальні консультації фахівців.

Робота мобільного консультаційного пункту  (03)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather