Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Звернення голови районної ради Андрія Бадзюня в День пам'яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі жителі району! Шановні ветерани!

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

День Перемоги над нацизмом – свято зі сльозами на очах, бо надто високу ціну заплатили за нього народи – десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран. Немає на українській землі родини, у літописі якої не залишила страшні сторінки та жахлива війна, відлуння якої болить нам і сьогодні.

Цей день завжди викликає почуття безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Він уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами, чиє життя забрала війна.

Ми схиляємо голови у пошані перед тими, хто 74 років тому з неймовірною жагою справедливості виборов Перемогу, зупинив Другу світову війну, виніс вирок нацизму, приніс мир і надію.

Сьогодні подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я майбутнього нашої Держави.

Дякую захисникам усіх часів і поколінь. Саме їм ми зобов’язані мирним небом над головою.

Вічна пам’ять усім визволителям, які загинули за свободу і незалежність рідної України.

Слава Україні!

Героям Слава!

 З повагою, голова районної ради                                                                                                      Андрій Бадзюнь

 

 

Звернення голови районної ради Андрія Бадзюня в День пам'яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (01)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather