Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Відкриття виставки «Донбас переPROчитання образу»

«Донбас переPROчитання образу» під такою назвою 14 травня відбулося відкриття виставки в Іваничівському історичному музеї. Матеріали надані Інститутом національної пам’яті України.

Вфдкриття виставки «Донбас переPROчитання образу» (02)

Виставка складається з двадцяти банерів, які демонструють українську ідентичність Донбасу: про козацьку добу, діяльність української гельсінської спілки, дисидентів, етнічне різнобарв’я і не тільки.

Вфдкриття виставки «Донбас переPROчитання образу» (04)

На офіційне відкриття завітав голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, заступник селищного голови Віктор Березюк, голова РДА Лілія Кревська, заступник голови РДА Людмила Войтович та працівники установ і організацій.

Вфдкриття виставки «Донбас переPROчитання образу» (01)

Основна мета – розповісти усім українцям про Донбас як частину української землі. Через те, виставка і отримала таку назву "Перепрочитання образу". 
Дуже часто робилися кроки, щоб розділити Україну на окремі регіони, які нібито мають свою окрему історію, окремі політичні погляди. Але, власне, як показує ця виставка – Донбас, як регіон, це органічна невід’ємна частина України, яка пройшла той самий шлях, як і інші українські землі – розповіла директор історичного музею Лариса Куль.

Вфдкриття виставки «Донбас переPROчитання образу» (05)

Під час обговорення виставки своїми спогадами поділився з присутніми переселенець з Донецької області Ілля Бончєв.

Вфдкриття виставки «Донбас переPROчитання образу» (03)

В Іваничівському історичному музеї виставка діятиме до 17 травня 2019 року, всі бажаючі можуть відвідати виставку та ознайомитись з експонатами.

 Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather