Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Вшанування борців за волю України.

Сьогодні 21 травня 2019 року в урочищі «Прощаниця», що у Завидівському лісі, з’їхалися молоді козачата із загальноосвітніх шкіл району на ХХІІ зліт молодих козаків, щоб взяти участь в урочистостях з нагоди вшанування борців за волю України.

Вшанування борців за волю України. (02)


Цьогоріч виповнилася 23 річниця, коли люди вільно збираються на цьому місці, яке освячене і рясно полите кров’ю наших прадідів та 5-та річниця подій під Волновахою Донецької області.

Вшанування борців за волю України. (01)


Під звуки козацького маршу переможці минулорічного збору молодих козаків, урочисто внесли державний прапор та виконали Гімн України.

Вшанування борців за волю України. (04)


Поминальну панахиду за загиблими козаками, вояками УПА, тими, хто загинув на Майдані і досі гине за волю і незалежність України та освяченя пам’ятного знаку Героям новітнього часу здійснив митрофорний протоієрей отець Андрій, настоятель Свято-Покровського храму в смт. Іваничі із собором священнослужителів місцевої округи.

Вшанування борців за волю України. (08)


Присутні вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання та до підніжжя хреста і могил поставили вінки та поклали живі квіти.

Вшанування борців за волю України. (09)


Голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь пригадав, як рівно п’ять років тому саме до Прощаниці прилетіла трагічна звістка: під Волновахою на Донеччині загинув боєць із сусіднього з Прощаницею села Милятин Михайло Грицюк…голова ради згадав поіменно всіх Героїв Іваничівщини які відділи своє життя за наше майбутнє, та закливка присутніх шанувати та берегти їх світлу пам'ять.

Вшанування борців за волю України. (07)

Також голова районної ради вручив подяку в.о. старости с. Завидів Славяну Кулаю за підтримку благоустрою в урочищі «Прощаниця» та грамоту Іваничівської районної ради протоієрею Володимиру Лапінському настоятелю храму Іоана Богослова с. Завидів за активну громадянську позицію, щиру молитву та Божу науку прихожанам храму та жителям району.

Вшанування борців за волю України. (05)
Вшанування борців за волю України. (06)

Перед присутніми також виступили голова Павлівської ОТГ Андрій Сапожник, заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, помічник народного депутата України Ігор П’ятоха та голова Іваничівської райдержадміністрації Лілія Кревська. 
Вшанування борців за волю України. (10)


Після закінчення урочистої частини, відбулися змагання у таборному зборі молодих козаків.

Вшанування борців за волю України. (03)
Вшанування борців за волю України. (11)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather