Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Засідання 36ї сесії районної ради

 

Засідання 36ї сесії районної ради (01)

6 червня  2019 року  відбулося пленарне засідання 36ї чергової сесії районної ради сьомого скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій  та президія районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів  із загальної кількості 34, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, працівники виконавчого апарату районної ради,  заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування,  радник Волинського центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Урбан, представники ЗМІ та інші зацікавлені особи.

На початку засідання голова районної ради привітав вчителя ЗОШ І-ІІІ ст. с.Колона  Матушевську Марію Володимирівну за багаторічну сумлінну працю. Високий професіоналізм, актвину громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток педагогічної освіти та національно патріотичного виховання учнівської молоді, викладання історії та суспільствознавства в сучасній школі  та нарогодив Почесною грамотою  Волинської обласної ради .

Засідання 36ї сесії районної ради (02)

За активну життєву позицію, творче ставлення до навчання і виховання дітей та підготовку призера ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства Подякою голови районної ради нагороджено вчителя історії і правознавства ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гряди Максимчук Тетяну Володимирівну.

Також, відповідно до розпорядження голови районної ради та враховуючи лист відділу освіти призначено іменну стипендію переможцю ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018 – 2019 н.р. учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Гряди  Ярощук Іванні Володимирівні .

Діти нашого району взяли активну участь у всеукраїнському  конкурсі учнівських творів «Герої у моїй родині» та здобули 6 перемог у всіх категоріях.

Почесною грамотою нагороджено:

Засідання 36ї сесії районної ради (03)
  • Голіброда Денис – учень 7 класу ЗОШ ІІІІ ст. с.Луковичі,
  • Козачук Маряна – учениця 8 класу ЗОШ ІІІІ ст. с.Мишів,
  • Лукашук Ярослав – учень 10 класу Павлівського ліцею Павлівської сільської ради,
  • Макарук Яна – учениця 9 класу ЗОШ ІІІ ст. с.Будятичі,
  • Ткачук Діана – учениця 11 класу ЗОШ ІІІІ ст. с.Колона,
  • Тюхта Ірина – учениця КЗ «Бужанківський ліцей ім. Миколи Корзонюка»  Поромівської сільської ради.
Засідання 36ї сесії районної ради (04)

Вручаючи нагороди переможцям, голова районної ради побажав дітям і надалі  досліджувати та зберігати пам'ять свого роду, бути патріотами своєї країни та успіхів у подальшому навчанні.

Також з нагоди Дня журналіста Грамотою районної ради було нагороджено колектив ТзОВ «Редакція Іваничівської районної газети «Колос». У своєму привітальному слові Андрій Бадзюнь побажав працівникам редакції творчих  здобутків, великих тиражів та успіхів у всіх починаннях.

Засідання 36ї сесії районної ради (07)

На запрошення голови районної ради перед депутатами виступила радник Волинського центру місцевого самоврядування Оксана Урбан.  У гострій дискусії проходило спілкування радника та депутатів. Усіх цікавило питання можливого виходу із ситуацій,  де заручниками стали працівники позашкільної освіти та перспективи розвитку району і громад.

Засідання 36ї сесії районної ради (06)

Під час засідання чергової 36ї сесії розглянуто 12  питань порядку денного.

Засідання 36ї сесії районної ради (08)
Засідання 36ї сесії районної ради (09)

З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування. Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Засідання 36ї сесії районної ради (10)

У питанні «Різне» депутати розглянули можливість виплати матеріальної допомоги жителям району

Засідання 36ї сесії районної ради (11)


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather