Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (07)

Вже четвертий рік підряд 4 липня ми відзначаємо День Національної поліції України. Сьогодні у РД «Просвіта» відбувся урочистий захід  з нагоди відзначення четвертої річниці створення Національної поліції України. На заході були присутні голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, митрофорний протоієрей настоятель Свято-Казанського храму отець Андрій Мельничук, голова Іваничівської РДА Лілія Кревська, голови та представники об’єднаних територіальних громад району, працівники поліції та їх сім’ї .

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (01)

Вітаючи поліцейських нашого району Андрій Бадзюнь наголосив  на  тому, що служба  працівників поліції ніколи не буде легкою,  адже вона  вимагає від  кожного  зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви. А також висловив працівникам Іваничівського відділення вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість українському народові. Побажав і надалі мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, довіри та поваги від жителів Іваничівщини.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (02)

Кращим представникам Іваничівського відділення Горохівського відділу ГУНП у Волинській області  за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну життєву позицію, ініціативність, відповідальність та з нагоди Четвертої річниці створення Національної поліції  було вручено Грамоти районної ради.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (03)

Від учасників зібрання було покладено до Меморіалу Слави

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (04)

 

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (05)

Під час  урочистого дійства співочі таланти району  подарували усім присутнім в залі запальні пісні та чудовий настрій.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather