Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
"Ракова криниця". Освячення води

Щороку у десяту п’ятницю від Воскресіння Господнього у селі Старосілля Іваничівського району біля Ракової кринички збирається духовенство, селяни, гості та паломники щоб помолись та набрати цілющої Святої води.

Сьогодні, 5 липня за участі духовенства Іваничівського благочиння біля цілющого джерела відбувся молебень та освячення води

В урочистостях взяв участь голова районної ради Андрій Бадзюнь. Голова ради  у своєму виступі привітав присутніх зі святом, наголосив про єдність України та єдину Українську Помісну Церкву.

 По завершенні дійства місцевий настоятель храму Іоана Богослова отець Михайло Мороз подякував духовенству за спільну молитву.

Легенда про криничку оповідає таке. В далеку давнину з царської тюрми втік неправдиво засуджений в’язень. Він ішов тими місцями, і коли сили його залишили від спраги, упав. І раптом сталося чудо: із землі почало розливатися джерело, із води виліз рак, який клішнями перекусив кайдани, тож утікач залишився жити. Через деякий час там облаштували криницю, що стала називатися Раковою. Вода з неї помічна, багато людей зцілилося нею.Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather