Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Засідання оргомітету до дня Незалежності України

Про відзначення важливих державних свят в районі йшлося сьогодні 14 серпня на засіданні оргкомітету, за участю керуючої справами виконавчого апарату районної ради Ніни Шумської, заступника голови РДА Людмили Войтович та членів оргкомітету. 

Засідання оргомітету до дня Незалежності України (01)

Присутні узгодили план заходів, відповідно до якого 23 серпня об 11.00 год. відбудеться офіційна церемонія підняття Державного Прапора України; молитва за Україну та український народ; патріотичний флешмоб «Молодь України за МИР!», який підготують танцювальні колективи КЗ РД «Просвіта» та покладання квітів до пам’ятних знаків борцям за волю та незалежність України. О 12.30 год. розпочнеться урочиста академія «Україна назавжди, Воля – навік».

Засідання оргомітету до дня Незалежності України (02)

24 серпня святкові заходи розпочнуться зі спортивних ігор; на стадіоні «Колос» відбудеться турнір з міні-футболу за Кубок Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського; змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я»; о 17.00 в парку селища для дітей буде проведено квест, а о 19.00 годині - мультики під відкритим небом. Завершить святкування виступ молодіжного гурту «Добре є».

Засідання оргомітету до дня Незалежності України (03)

У ході засідання відповідальним за підготовку до свята були дані конкретні доручення.

 Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather