Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Педагогічна конференція

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

Педагогічна конференція (01)

Так, 29 серпня, відбулась конференція педагогічних працівників Іваничівського району, яка розпочалась хвилиною мовчання за світлу пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
На педагогічну конференцію завітали: керуюча справами виконавчого апарату районної ради
Ніна Шумська та в.о. голови, заступник голови РДА Людмила Войтович.

Педагогічна конференція (02)
Педагогічна конференція (04)

Основна частина розпочалася розширеною доповіддю в. о. начальника відділу освіти та молоді РДА Жанни Кеби, про підсумками розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік. «Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

Педагогічна конференція (03)

В обговоренні взяв участь Томчук Володимир Віталійович, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Гряди, голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю, який ознайомив присутніх з проблемними питання сільської школи та управління закладом в умовах реформування освіти.

Педагогічна конференція (05)

Згодом, виступ продовжила Хорост Олеся Степанівна вчитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с.Грибовиця, яка розповіла присутнім про нову українську школу, її виклики та перспективи освітньої реформи.

Педагогічна конференція (06)

Диконюк Григорій Васильович, директор КУ «Інклюзивно- ресурсний центр» поінформував усіх з організацією надання психолого-педагогічної допомоги та забезпеченням системного кваліфікованого супроводу комунальною установою «Інклюзивно – ресурсний центр».

Педагогічна конференція (07)

Від імені голови районної ради, усього депутатського корпусу районної ради та особисто від себе керуюча справами районної ради Ніна Шумська привітала усіх педагогів з Новим навчальним роком та висловила вдячність за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу і терпіння та побажала усім міцного здоров’я, віри в себе й натхнення. Також Ніна Йосипівна виконала почесну місію вручивши Подяку Іваничівської районної ради за високий професіоналізм і компетентність, формування свідомої та відповідальної особистості школяра на основі християнських, моральних та культурних цінностей, результативний виступ у ІІ (обласному) турнірі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019 з предметів духовно-морального спрямування» (номінація «Християнська етика в українській культурі») Наталії Іванівні Антонюк, вчителю ЗОШ І-ІІ ступеня с. Грибовиця.

Педагогічна конференція (08)

До привітань також долучилась в.о. голови, заступник голови РДА Людмила Войтович та нагородила Подякою голови районної державної адміністрації за багаторічну плідну працю, спрямовану на підготовку спортсменів високого рівня, професіоналізм та відданість справі, значний особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в районі активну громадянську позицію тренера ДЮСШ Івана Палія.

Педагогічна конференція (09)

Також ряд нагород вручила в.о начальника відділу освіти та молоді райдержадміністрації Жанна Кеба. Зокрема, Подякою Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді, а також грамотою управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації за сумлінну працю і вагомий внесок у справу реалізації державної політики з розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді та підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2018-2019 навчальному році нагороджено вчителя історії та правознавства комунального закладу «Грядівський ліцей Іваничівської районної ради Волинської області» Тетяну Максимчук.

Педагогічна конференція (10)

Дипломом управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації за активну участь у XXIV обласній виставці дидактичних і методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині», змістовні напрацювання з впровадження сучасних інноваційних педагогічних, виробничих та інформаційних технологій у навчально-виховний процес нагороджено вчителя географії та економіки комунального закладу «Грядівський ліцей Іваничівської районної ради Волинської області» Віталія Воробіка та вчителя біології та хімії комунального закладу «Грядівський ліцей Іваничівської районної ради Волинської області» Ірину Галушку.
Грамотою відділу освіти та молоді Іваничівської райдержадміністрації та Іваничівської районної організації профспілки працівників освіти і науки за сумлінну працю, впровадження нових освітніх технологій у навчально-виховний процес, вагомий внесок у розвиток освіти та з нагоди святкування особистого ювілею нагороджено директора, вчителя фізики та математики ЗОШ І-ІІ ступеня с.Низкиничі Василя Березана.
Подякою відділу освіти та молоді Іваничівської райдержадміністрації за участь у І (районному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019», активне впровадження інноваційних освітніх технологій та передового педагогічного досвіду нагороджено: вчителя географії ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Луковичі Ірину Мартинюк; вчителя Захисту Вітчизни ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Луковичі Володимира Недбайла; вчителя географії ЗОШ І-ІІ ступеня с.Грибовиця Олену Ліщинську.

 

Педагогічна конференція (12)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather