Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Засідання 38ї позачергової сесії районної ради

10 жовтня відбулося засідання 38-ї позачергової сесії районної ради 7 скликання під головуванням голови районної ради Андрія Бадзюня.

Засідання 38ї позачергової сесії районної ради (01)

Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва та з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та надзвичайних ситуацій,  на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Засідання 38ї позачергової сесії районної ради (02)

У роботі сесії взяли участь 20 депутатів із загальної кількості 34, в.о. голови райдержадміністрації, працівники районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники об’єднаних територіальних громад та представники засобів масової інформації.

Засідання 38ї позачергової сесії районної ради (03)

На розгляд сесії були винесені наступні питання:

- Про затвердження порядку денного засідання тридцять восьмої  (позачергової) сесії  районної   ради  сьомого скликання.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 33/23 „Про районний бюджет на 2019 рік”.

Засідання 38ї позачергової сесії районної ради (05)

- Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану, форму фінансового плану та форму звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Іваничівська центральна районна лікарня».

- Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Іваничівська центральна районна лікарня» на 2020-2021 роки.

Засідання 38ї позачергової сесії районної ради (07)

- Про програму проведення лікувально-профілактичних заходів проти незаразни інфекційних захворювань тварин та фінансової підтримки установ ветеринарної медицини Іваничівського району на 2019 - 2020 роки.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 11.08.2015 року № 39/20 «Про орендну плату за користування майном спільної власності територіальних громад сіл і селища району».

- Про внесення змін до рішення районної ради від 28.02.2019 року 35/11 «Про Програму покращення функціонування Центру обслуговування платників Іваничівської державної податкової інспекції Нововолинського управління Головного управління державної фіскальної служби у Волинській області  на 2018 – 2019 роки».

 -Про внесення змін до рішення   районної ради від 21.12.2018 року № 33/10 «Про програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та  соціального захисту населення на 2019 рік».

Засідання 38ї позачергової сесії районної ради (10)

- Про надання дозволу на внесення  змін до схеми планування Іваничівського району на території Іваничівської селищної ради Іваничівського району Волинської області.

Засідання 38ї позачергової сесії районної ради (09)

- Про списання основних засобів з балансу  відділу освіти та молоді  Іваничівської райдержадміністрації.

- Про внесення кандидатури до Госпітальної ради Нововолинського госпітального округу. 

- Про безоплатну передачу цілісного  майнового комплексу  позашкільного  закладу освіти, що розташований на території громад сіл і селища  Іваничівського району у комунальну  власність Іваничівської селищної  ради.

- Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району КЗ «Іваничівська дитячо-юнацька спортивна школа» у власність Іваничівської селищної ради.

Засідання 38ї позачергової сесії районної ради (08)

  - Про безоплатну передачу цілісних майнових комплексів районних  закладів культури із спільної власності територіальних громад  сіл та  селища Іваничівського району у комунальну власність Іваничівської селищної ради.

Засідання 38ї позачергової сесії районної ради (06)

- Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад сіл та селища району у власність Литовезької сільської ради.

- Про передачу автомобіля у власність Литовезької сільської ради

- Про надання матеріальної допомоги

 - Про звернення депутатів Іваничівської районної ради до Президента України В.О. Зеленського, Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Прем’єр-міністра України Гончарука О.В.. щодо   недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення і законодавчої заборони іноземцям купувати Українські землі.

- Про Звернення депутатів Іваничівської районної  ради до Президента України, Голови Верховної Ради України щодо недопущення капітуляції України за так званою «формулою Штайнмаєра».

- Про звернення депутатів Іваничівської районної ради до Прем’єр-міністра України, депутата ВРУ, голови Волинської обласної ради про виділення субвенції.

- Різне.

Засідання 38ї позачергової сесії районної ради (04)

З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування. Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather