Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають».

Сьогодні, 13 жовтня 2019 року напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва в селищі Іваничі відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають».

Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (09)

На відкритті пам'ятника зібралося багато людей: рідні, близькі загиблих і зниклих безвісти, громадськість, керівники району та селища, депутати та представники засобів масової інформації.

Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (02)

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (08)

Право відкрити пам'ятний знак надали учасникам АТО.

Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (01)

Заупокійний молебень та освячення здійснив митрофорний протоієрей Свято-Покровського храму отець Андрій Мельничук та священники місцевої округи.

Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (11)

Церемонію відкриття продовжив мітинг пам'яті.

Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (03)

«Імена героїв, які поклали життя за незалежність та цілісність нашої держави, повинні бути закарбовані у нашій пам’яті - це святий обов’язок усіх громадян, адже загинули хлопці за те, щоб ми жили під мирним небом і не знали жахіть війни. Будемо просити Небеса, щоб цей список більше ніколи не поповнювався. Нехай цей пам’ятний знак стане місцем, де бойові побратими й кожен з жителів краю зможуть схилити голову на знак пам’яті й шани загиблих борців за волю та незалежність рідної землі.» - з такими словами звернулися до присутніх голова районної ради Андрій Бадзюнь.

Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (07)

Голова Волинської спілки «Надія» Любов Карабан вручила кожній родині загиблого учасника АТО Іваничівщини книгу "Волинський НЕБЕСНИЙ БАТАЛЬЙОН".

Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (06)

У своїх виступах всі наголошували на обов’язку берегти пам'ять Героїв новітнього часу та бути гідними їх подвигу.

Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (04)

Захід завершився покладанням живих квітів до підніжжя пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України.

Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (10)
 
Відбулося урочисте відкриття та освячення пам'ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають». (05)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather