Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Щороку  у третю неділю листопада в Україні вже стало доброю традицією  відзначати День працівників сільського господарства. Цього року районні урочистості з нагоди свята відбулися 15 листопада. В урочистостях взяли участь  керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, в.о. голови районної державної адміністрації Людмила Войтович,начальник відділу тваринництва департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Шура, заступник голови Іваничівської селищної ради Віктор Березюк, голова Поромівської сільської ради Євгеній Недищук, керуюча справами Павлівської сільської ради Олена Гусар, директор  Іваничівської філії Волинського обласного центру зайнятості Євгенія Домбровська, голова громадської організації «Спілка матерів військовослужбовців Іваничівщини» Надія Рубан, керівники сільськогосподарських підприємств, установ і організацій, громадськість та ЗМІ.

 

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства (01)

Керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська від імені голови районної ради, депутатського корпусу, виконавчого апарату та від себе особисто висловила присутнім на святі та всім  аграріям Іваничівщини глибоку вдячність за самовіддану працю, за хліб на столі, за любов до землі, терпіння і витримку та побажала миру, міцного здоров’я, благополуччя, щоб і надалі їхню працю щедро винагороджувала рідна земля та кращим працівникам сільського господарства вручила Грамоти Іваничівської районної ради. 

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства (02)

Святковий настрій для присутніх створювали художні колективи, які радували самобутніми яскравими українськими народними та ліричними піснями, танцями та хореографічними композиціями.

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства (03)
Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства (04)
Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства (05)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather