Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Урочистості з нагоди Дня гідності та свободи

21 листопада вся Україна відзначає День гідності та свободи – на честь початку цього дня двох революцій – Помаранчевої та Революції гідності. Сьогодні, в шосту річницю від початку Євромайдану  у Районному Домі «Просвіта» відбувся літературно-музичний захід «Україна – країна гідності та свободи».  В урочистостях взяли участь мама Героя Небесної Сотні  Марія Байдовська, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Ніна Шумська, в.о. голови РДА Людмила Войтович, селищний голова Федір Войтюк, заступник  селищного голови Віктор  Березюк, громадські діячі, учасники Революції Гідності, представники державних установ та організацій, учнівська молодь, жителі селища.

Урочистості з нагоди Дня гідності та  свободи (01)

Початок дійства розпочався з виконання Державного Гімну України, згодом всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих за волю та незалежність України.

Урочистості з нагоди Дня гідності та  свободи (02)

 

Ведуча заходу нагадала присутнім, як усе починалось, наголосила, що День Гідності та Свободи - це річниця революції свідомості, гідності та моралі, яка не тільки сколихнула Україну хвилею патріотизму, а і показала важливість національної ідеї.  

Урочистості з нагоди Дня гідності та  свободи (03)

Під час літературно-музичного заходи  зі сцени лунали патріотичні музичні твори у виконанні учнівської молоді району, сповнені любові до України та надії на її краще майбутнє.

Урочистості з нагоди Дня гідності та  свободи (05)

Після закінчення урочистого  заходу керівники району та учасники  поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО

Урочистості з нагоди Дня гідності та  свободи (04)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather