Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
День пам'яті жертв голодоморів в Україні

У суботу, 23 листопада, вся Україна та увесь світ вшановують пам'ять мільйонів жертв геноциду Українського народу – Голодомору 1932-1933 років, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921-1922 та 1946 – 1947 років в Україні. Трагізм цього найсумнішого та найскорботнішого періоду в долі українців полягає в тому, що шляхом створення штучного голодомору керівництво тодішньої тоталітарної країни намагалося вбити жагу до свободи та незалежності у нашого волелюбного народу. Комуністичний режим прагнув позбавити українську націю її духу, ідентичності, зламати їй хребет. Поставити знесилених страхом та відчаєм українців на коліна. Стерти генетичну пам'ять народу. Викорінити навіть думки про свободу та власну державу.

Запорука нашої перемоги – світла та невмируща пам'ять про жертв голодоморів – геноцидів. Їх сумна доля доводить, що вільно говорити про власну історію можемо лише тоді, коли маємо незалежну демократичну державу, яка сповідує цінності свободи та рівності. Ми не маємо права забути про події,  що стали частиною нашої історії. Ми завжди пам’ятатиме про цей жахливий злочин проти нашого народу.

Схилімо голови  в глибокій жалобі за нашими співвітчизниками, що загинули голодною смертю в лихі двадцяті, тридцяті та сорокові роки минулого сторіччя. Зробимо все ,аби зберегти суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини, убезпечити її від нових тоталітарних посягань та імперіалістичних експериментів.

 

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

голова ради                                                                Андрій Бадзюнь

День пам'яті жертв голодоморів в Україні (01)  / annunciation

Погода / weather