Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Привітання
Привітання голови ради

Шановні жителі Іваничівщини!

          Традиційно, 19 січня ми урочисто святкуємо    Водохреща (Богоявлення або Йордан) - третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу.  .

         Цього дня посвячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою. Християни,    вітаючи одні одних, бажають здоров'я від цілющої йорданської святої води.   

      Від себе особисто і всього депутатського корпусу хочу привітати кожного  з вас і  побажати міцного здоров'я. Нехай цілюща йорданська вода змиє зневіру і різні болячки, хай додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ,  зцілить наші тіла і наші душі. Додасть віри і впевненості нашим воїнам, нашим захисникам. Нехай це свято змиє всю нечисть і зло, які заважають вільному розвитку нашого народу на своїй Богом даній землі! У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром та великим бажанням бути гідними людьми, українцями, християнами. Зі святом вас, дорогі друзі!

Христос Хрещається ! 

                   З повагою,

                  голова ради                                    Андрій Бадзюнь

Привітання голови ради (01)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather