Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Святкування

Щороку, 19 січня у  перший день Водохреща на на березі Іваничівського озера Татарка збираються жителі селища, щоб прийняти хрещенську купіль.  Так і цього року на березі озера відбулось святкове дійство «А що третій празник – Святе Водохреща!» за організації Іваничівської районної та селищної рад.

А що третій празник - Святе  (03)

Розпочалось дійство із привітальних слів очільників влади. Андрій Бадзюнь щиро побажав усім присутнім щастя, миру в душі та в оселях, щоб хрещенська  вода омила  рани душевні і тілесні, та принесла здоров’я на цілий рік.

А що третій празник - Святе  (02)

Митрофорні протоієреї настоятелі Свято-Покровського храму отці Андрій та Василь відслужили водосвятний молебень та звершили чин освячення води, після якого всі бажаючі мали нагоду занурись у воду.

А що третій празник - Святе  (04)

Святковий настрій, колядки та щедрівки дарували присутнім працівники КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради» та клубу села Древині.

 
А що третій празник - Святе  (06)

Під час масової купелі за громадським порядком слідкували медичні працівники КНП «Іваничівський районний ЦПМСД», поліція і чергували рятувальники.

А що третій празник - Святе  (05)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather