Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
День соборності України

Щороку 22 січня жителі нашої країни вітають один одного з Днем соборності України – одним з найважливіших державних свят, що має вже більш ніж сторічну історію.

В цей день ми відзначаємо важливу історичну подію, що відбулася в 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки. Також цього дня згадують підписання Четвертого Універсалу Центральної Ради. Це сталося роком раніше – 22 січня 2018 року. Цим документом проголошувалася повна незалежність УНР.

У нас час в День соборності України традиційно організовуються заходи, націлені на демонстрацію прагнення громадян до єдності та цілісності нашої держави.

Головною традицією в День соборності стала поява «живого ланцюга», що складається із людей з українською символікою.  Люди беруться за руки і розтягуються, як живий ланцюжок вулицями міст, по мостах через річки, поєднуючи береги і символізуючи єдність різних регіонів України.

День соборності України (01)

22 січня 2020 року працівники районної ради взяли участь у  «Ланцюгу Єднання». Учасники заходу взявшись за руки створили «живий ланцюг» на знак єдності та незламності нашого народу.

День соборності України (02)

Настоятелі Свято-Покровського храму митрофорні протоієреї отці Андрій та Василь відслужили молебень за соборність та мир на Україні.

День соборності України (05)
День соборності України (03)

Присутні на святі вшанували пам'ять борців за волю та незалежність України хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знаку «Герої не вмирають».

День соборності України (04)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather