Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини


День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого для вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня 2014 року під час Революції Гідності на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було понад сто жертв, яких назвали «Небесною Сотнею»

 (01)

З метою увічнення громадянської і національної відваги, сили дух і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні  20 лютого 2020 року в селищі Іваничі пройшли заходи по вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 (02)

 Біля пам’ятника борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають!» зібрались представники районної та селищної влади, установ та організацій, духовенство, щоб вшанувати подвиг невинно убитих Героїв України.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять  Героїв України.

 (03)

Митрофорні протоієреї Свято-Покровського храму отці Андрій та Василь відправили поминальну панахиду за упокій душ Героїв Небесної Сотні та всіх, хто загинув у боротьбі за волю та незалежність нашої держави.

 (05)

Спогадами про пережиті криваві  події на Майдані в Києві, жахи протистоянь із силовиками  поділився учасник Революції Гідності, учасник АТО Віктор Вілентко.

 
 (04)

На завершення заходу представники влади та громадськості поклали живі квіти до підніжжя пам’ятного знаку борцям за волю та незалежність України «Герої не вмирають».Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather