Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
До відома жителів району

Шановні жителі району!

З 1 квітня 2020 року в Україні стартує другий етап медичної реформи, в який включені медичні заклади, які надають спеціалізовану (районні, міські) та високоспеціалізовану (обласні лікарні і центри) медичну допомогу і пацієнт зможе вільно обрати ту лікарню і спеціаліста, в якій хоче проконсультуватися, пролікуватися чи прооперуватися. Прив’язки до районної чи міської лікарні більше не буде. Гроші за надану медичну послугу НСЗУ(Національна служба здоров’я України) заплатить тій лікарні, яку обере пацієнт.

Що варто знати пацієнтам?

 Національна служба здоров’я України  оплачуватиме медпослуги лише за скеруванням сімейного лікаря. Тож ті, хто ще не обрав свого сімейного лікаря і не підписав з ним декларацію, мають це зробити до 1 квітня. Чому це важливо? Якщо вам потрібно буде проконсультуватися у вузького спеціаліста (кардіолога, невролога, уролога тощо) чи лягти в лікарню на стаціонарне лікування чи планову операцію, то потрібно буде скерування від сімейного лікаря. У такому випадку лікарні за лікування буде платити не пацієнт, а НСЗУ відповідно до затверджених тарифів.

Якщо ви прийдете на прийом до спеціаліста без скерування, то за медпослугу заплатите з власної кишені.

Як виняток з 1  квітня 2020 року без скерування сімейного лікаря безоплатно можна буде звертатися лише до акушера-гінеколога, стоматолога, педіатра, психіатра та  нарколога.

Крім того усім без винятку хворим безкоштовно нададуть екстрену медичну допомогу у всіх медичних закладах.

  З  1 квітня 2020року медична карта пацієнта та скерування сімейного лікаря до вузьких спеціалістів (кардіолога, невропатолога, уролога тощо) буде формуватися в електронному вигляді.  

Для підписання декларацій з сімейним лікарем можна звернутися в робочі дні з 09.00 – 16.00 в:

  • Іваничівську амбулаторію загальної практики –сімейної медицини (смт. Іваничі, вул. Грушевського,45, каб. №33) до сімейного лікаря Будь Катерини Павлівни;
  •   Литовезьку амбулаторію загальної практики – сімейної медицини до сімейних лікарів Тюхти Миколи Євгенійовича та Іванчука Івана Івановича;
  •  Поромівську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини до сімейного лікаря  Муля Романа Миколайовича.

При собі потрібно  мати паспорт, ідентифікаційний номер та телефон, для дітей свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків. 

 

З повагою,

Адміністрація КНП «Іваничівський РЦПМСД»

Іваничівської районної радиПривітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather