Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Урочисті вітання з нагоди Дня медичного працівника

Щороку в третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. У п"ятницю, 19 червня 2020 року, у переддень професійного свята,  у сесійній залі районної ради  медичних працівників району  вітали голова районної ради Андрій Бадзюнь, голова РДА Микола Смаль, заступник голови Іваничівської селищної ради Віктор Березюк.

Урочисті вітання з нагоди Дня медичного працівника (02)

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять  загиблого в зоні ООС військовослужбовця Іллі Струка та Героїв, які віддали життя на Сході України.

Урочисті вітання з нагоди Дня медичного працівника (01)

У своєму вітальному слові голова районної ради Андрій Бадзюнь щиро подякував усім медикам за самовіддану працю, людяність, щирість, жертовність та побажав їм, насамперед, здоров'я міцного, успіхів у роботі та достойної оплати праці.

Урочисті вітання з нагоди Дня медичного працівника (03)

За особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров'я, надання якісних медичних послуг мешканцям району та з нагоди Дня медичного працівника

Грамотою Іваничівської районної ради нагородили:

Урочисті вітання з нагоди Дня медичного працівника (06)
Урочисті вітання з нагоди Дня медичного працівника (05)
  • Мороза  Євгена  Степановича, лікаря з медицини невідкладних станів Іваничівського відділення екстреної медичної допомоги,
  • Оленюка  Володимира  Петровича, завідувача (сімейного лікаря) Поромівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини,
  • Сівер Олену Данилівну, лікаря-інфекціоніста інфекційного відділення комунального некомерційного підприємства «Іваничівська центральна районна лікарня".
Урочисті вітання з нагоди Дня медичного працівника (04)

Також зі святом присутніх привітали голова Іваничівської РДА Микола Смаль та заступник голови Іваничівської селищної ради Віктор Березюк.

Урочисті вітання з нагоди Дня медичного працівника (07)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather