Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Привітали державних службовців

Щороку 23 червня у Україні відзначається День державної служби. З цієї нагоди у сесійній залі районної ради зібрались керівники структурних підрозділів та працівники апарату райдержадміністрації.

У своїй вітальній промові голова районної ради Андрій Бадзюнь наголосив, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Він щиро подякував усім працівникам державної служби за їх нелегку працю та  побажав міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України.

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації основних принципів державної служби, сумлінну працю, відданість справі та з нагоди Дня державної служби Почесною грамотою районної ради було нагороджено керівника апарату райдержадміністрації Євгенію Степанівну Єдинак

З професійним святом керівників структурних та працівників апарату райдержадміністрації привітав голова райдержадміністрації Микола Смаль. Голова РДА подякував кожному за наполегливу і самовіддану працю, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активну громадянську позицію і побажав кожному великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах.

Також до вітань долучилась голова райкому профспілки державних установ Галина Шевчук та вручила грошові винагороди профспілковій організації РДА та управлінню фінансів РДА.

Привітали державних службовців  (01)
Привітали державних службовців  (02)
Привітали державних службовців  (03)
Привітали державних службовців  (04)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather