Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Зустіч з матерями загиблих учасників АТО

9 липня 2020 року в сесійній залі районної ради відбулась зустріч матерів загиблих учасників АТО з керівництвом району.

На зустріч запрошені представники медичних закладів району, управління соціального захисту, районного військового комісаріату, голови ОТГ, голова ГО « Спілка матерів військовослужбовців» Іваничівського району.

На початку заходу голова районної ради Андрій Бадзюнь привітав з днем народження Наталію Якобчук, маму загиблого героя АТО Володимира Якобчука та побажав їй міцного здоров’я, мирного неба над головою та щиро подякував за виховання сина-героя.

Також голова районної ради звернувся зі словами подяки до всіх матерів учасників АТО зі словами подяки за синів, які ціною власного життя відстоювали незалежність України.

Під час зустрічі присутні обговорили питання надання пільг сім’ям загиблих військовослужбовців, якісного медичного обслуговування, обговорювались найбільш актуальні для родин теми. Піднімали, зокрема, питання санаторно-курортного лікування, встановлення флагштоків біля могил загиблих, пам’ятних табличок на будинках, де проживали герої, стендів з фотографіями загиблих в школах Іваничівщини тощо. Говорили також про безоплатне одержання ліків та позачергові прийоми членів сімей загиблих у медустановах, одержання безплатного зубопротезування тощо.

 
Зустіч з матерями загиблих учасників АТО (01)
Зустіч з матерями загиблих учасників АТО (02)
Зустіч з матерями загиблих учасників АТО (03)
Зустіч з матерями загиблих учасників АТО (04)
Зустіч з матерями загиблих учасників АТО (05)


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather