Іваничівська районна рада
Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Новини
Відбулося чергове засідання організаційного комітету

16 серпня відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки матеріалів по написанню книги про загиблих учасників АТО Іваничівщини.

Відбулося чергове засідання організаційного комітету (02)

Засідання провів заступник голови районної ради Юрій Мазурок. На оргкомітеті були присутні: керуюча справами виконавчого апарату Іваничівської районної ради Ніна Шумська, директор БДЮТ Лариса Дячук; директор районного історичного музею Лариса Куль, директор центральної районної бібліотеки Ольга Петрова, головний редактор районної газети  «Колос» Катерина Бонюк.

Відбулося чергове засідання організаційного комітету (01)

В ході роботи члени оргкомітету обговорили зібрані матеріали, та вирішили узгодити схематичні напрацювання та розділи книги, з родинами загиблих  для подальшої верстки книги.

Графік комісй

                                                                         Погоджено

                                                                                          Голова районної ради

                                                                                        ­­­­­­­­­­­­      ________А.А. Бадзюнь

 

 

                                             ГРАФІК ЗАСІДАНЬ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

                                         ДВАДЦЯТЬ ВОСЬМОЇ (ПОЗАЧЕРГОВОЇ) СЕСІЇ

                                              ІВАНИЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

Назва комісії

Дата

проведення

Час проведення

Відповідаль-

ний

з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження та роботи з молоддю

 

20.08.2017

 

11.00 год.

 

Ткачук К.Я.

з питань бюджету регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва

 

 

20.08.2018 р.

 

 

11.00 год.

 

 

Шумська Н.Й.

 

Президія

30.08.2018

9.30 год

Шумська Н.Й.

 

 

Свято Павлівської громади

28 липня у селі Павлівка Іваничівського району на території відокремленого підрозділу санаторію “Шахтар” відбувся День громади.

Свято Павлівської громади (01)

В урочистих заходах взяв участь заступник голови районної ради Юрій Мазурок, який привітав усіх присутніх з чудовим святом та вручив подяки Іваничівської районної ради активним жителям громади: ветлікарю Риковичівської  дільничної лікарні ветеринарної медицини Нагорному Федору Івановичу; громадському діячу Грицюку Руслану Олексійовичу та місцевому активісту Секунді Олегу Йосиповичу.

Свято Павлівської громади (05)

Присутніх також вітали голова Павлівської громади Андрій Сапожник, голова Іваничівського районного осередку УКРОП, депутата Іваничівської районної ради, радник голови районної ради Сергій Недбайло, заступник голови Іваничівської ОТГ Віктор Березюк, консул Марек Запур – представник Генерального консульства Республіка Польща у місті Луцьку, нардеп Ігор Гузь.

Свято Павлівської громади (03)

Свято доповнили виступи аматорських колективів й окремих виконавців закладів культури та освіти Павлівської громади, творчих колективів із сусідніх районів.

Свято Павлівської громади (04)
Вітання

Шановні жителі Іваничівщини !

Прийміть щирі вітання з нагоди 1030-ї річниці хрещення Київської Русі–України, яке символізує початок утвердження християнства на Русі, і дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Київської Русі.

Прийняття Київською Руссю християнства на багато століть визначило духовну долю церкви і українського народу та донині має вагоме значення у житті держави.

Це свято згуртовує суспільство навколо духовної радості та національної ідеї, оскільки саме духовне життя України завжди поєднувалося з релігійними традиціями, а найціннішим скарбом храму людської душі була і залишається віра.

Вшановуючи хрестителя, будівничого і просвітителя Київської Русі, візьмемо собі за взірцевий приклад його ревність у вірі, наполегливі зусилля в обєднанні суспільства, натхненне подвижництво в утвердженні й зміцненні його духовно-моральних засад, послідовність і цілеспрямованість у проведенні фундаментальних реформ і перетворень.

Бажаю, щоб свято хрещення Київської Русі дарувало здоров’я, додало нам наснаги для подолання труднощів, надихнуло на добрі справи та примножило прагнення жити в мирі на рідній землі!

З повагою,

Голова районної ради             Андрій Бадзюнь

Вітання (01)
Засідання організаційного комітету

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

Засідання організаційного комітету  (01)

Сьогодні 25 липня, відбулося  засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 27-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України, участь в якому взяв заступник голови районної ради Юрій Мазурок.

Засідання організаційного комітету  (02)

Учасники організаційного комітету обговорили план проведення в районі заходів та призначили  відповідальних за ходом підготовчих робіт.

Зустріч з матерями та дружинами загиблих військовослужбовців

25 липня в малому залі районної ради відбулася зустріч з матерями та дружинами загиблих військовослужбовців, на якій був присутній голова районної ради Андрій Бадзюнь, його заступник Юрій Мазурок, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Войтович та представники ЗМІ.

 Зустріч з матерями та дружинами загиблих військовослужбовців (01)

 В ході зустрічі було обговорено питання спорудження пам’ятника загиблим учасникам антитерористичної операції, яке турбує матерів та дружин  вже не один рік. Затримка будівництва триває через нестачу коштів, тому матері  воїнів  АТО  пропонували  шукати  спонсорської  допомоги,  звертатися  у  ЗМІ  та  соціальні  мережі,  щоб  залучити  небайдужих  людей  до  збору  коштів.  Також  прозвучала пропозиція  повторно  писати  листи  до  керівництва  облдержадміністрації  та  обласної  ради  з  проханням  посприяти  у  виділенні  коштів. 

 

 Зустріч з матерями та дружинами загиблих військовослужбовців (02)
 
 
74 річниця визволення селища Іваничі від фашистської окупації,

З нагоди 74-ї річниці визволення селища Іваничі від фашистської окупації, сьогодні, 20 липня 2018 року, на Меморіалі Слави відбулась година пам’яті «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гранат, і визволення день».

74 річниця визволення селища Іваничі від фашистської окупації,  (01)

Участь у заході взяли: заступник голови районної ради Юрій Мазурок, працівники виконавчого апарату районної ради, заступник голови райдержадміністрації Людмила Войтович, працівники установ та організацій району, жителі селища.

74 річниця визволення селища Іваничі від фашистської окупації,  (02)

Учасники заходу вшанувати хвилиною мовчання пам'ять тих, хто поклав життя за рідну землю під час Другої світової війни та тих, хто загинув задля нашого добробуту та в ім’я України в наш час.

74 річниця визволення селища Іваничі від фашистської окупації,  (05)

На завершення години пам’яті присутні покласти квіти до Меморіалу Вічної Слави та Стели Героям новітнього часу.

74 річниця визволення селища Іваничі від фашистської окупації,  (03)
Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради

19 липня 2018 року відбулося засідання 27-ї  позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Голосував на засіданні голова ради Андрій Бадзюнь. Із 34 депутатів прибули та зареєструвалися 27.

Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради (02)

В роботі пленарного засідання також взяли участь,  працівники виконавчого апарату районної ради, голова РДА, заступник голови райдержадміністрації, представники громадськості та преси.

Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради (01)

Традиційно, сесію розпочали з виконання Державного Гімну України.

 

У ході пленарного засідання було розглянуто питання:

- Про затвердження порядку денного засідання 27ї позачергової сесії  районної   ради  сьомого скликання.

- Про внесення змін до Програми фінансування заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації, територіальної оборони, комплектування Збройних сил України, матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) в Іваничівському районі на 2017 – 2020 роки

Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради (03)

- Про внесення змін до програми розвитку архівної справи у Іваничівському районі на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням Іваничівської районної ради 28.01.2015 року №35/3

Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради (04)

-  Про надання матеріальної допомоги.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 22/5  « Про районний бюджет на 2018 рік».

Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради (10)

- Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімпієць» Іваничівської районної ради.

Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради (07)

Також депутати прийняли три звернення:

- Звернення депутатів районної ради щодо неприпустимості скорочення відділень поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» в сільських населених пунктах.

Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради (09)

- Звернення депутатів районної ради щодо припинення порушення прав суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу , що є власниками комерційних вузлів обліку природного газу.

Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради (08)

- Звернення депутатів районної ради до голови  Іваничівської РДА Лілії Кревської.

Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради (05)

Активну участь в обговоренні питань порядку денного сесії взяли депутати: Ігор Тимощук (фракція ВО «Свобода»), Микола Мельник (фракція ВО «Батьківщина»), Павло Семенюк (фракція ПП «УКРОП»), Володимир Томчук (фракція ВО «Свобода»), Сергій Недбайло (фракція ПП «УКРОП»), Юрій Мазурок (фракція ВО «Батьківщина»), Валерій Гурський (фракція ВО «Свобода»), Леся Грицюк (фракція ВО «Батьківщина»).

 

Відбулася 27 (позачергова) сесія районної ради (06)

З усіх розглянутих питань депутати прийняли рішення шляхом поіменного голосування. Відповідно до чинного законодавства усі рішення районної ради та результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Відбулося засідання президії

19 липня відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Андрій Бадзюнь.

Відбулося засідання президії (01)

У засіданні взяли участь заступник голови районної ради Юрій Мазурок, голова районної державної адміністрації Лілія Кревська, заступник голови РДА Людмила Войтович, голови постійних комісій.

Відбулося засідання президії (02)

На розгляд президії було винесено питання порядку денного засідання 27ї (позачергової) сесії районної ради VII скликання. Члени президії обговорили всі питання порядку денного, які рекомендовані на розгляд сесії.

А саме:

 - Про внесення змін до Програми фінансування заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації, територіальної оборони, комплектування Збройних сил України, матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) в Іваничівському районі на 2017 – 2020 роки

- Про внесення змін до програми розвитку архівної справи у Іваничівському районі на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням Іваничівської районної ради 28.01.2015 року №35/3

-  Про надання матеріальної допомоги.

- Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 22/5  « Про районний бюджет на 2018 рік».

- Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімпієць» Іваничівської районної ради.

Також у питання різне члени президії  внесли на розгляд звернення депутатів районної ради.

 

Відбулося засідання бюджетної комісії

У ході підготовки до пленарного засідання 27 (позачергової) сесії районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету регулювання комунальної власності та розвитку підпиємництва. Вів засідання голова постійної комісії Ігор Тимощук. Присутніми були члени комісії: Оксана Рубан, Валерій Гурський, Дмитро Кузвєсов, Віктор Дорошук, Павло Семенюк.

Відбулося засідання бюджетної комісії (01)

Також у засіданні взяли участь: голова районної ради Андрій Бадзюнь, заступник голови районної ради Юрій Мазурок, завідувач сектору з організаційних та майнових питань районної ради Олена Носенко, начальник управління фінансів РДА Тетяна Крась, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту РДА Анатолій Семерей, головний спеціаліст з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Ігор Гонтарський.

Відбулося засідання бюджетної комісії (02)

У ході комісії депутатами були опрацьовані такі питання:

- Про внесення змін до Програми фінансування заходів мобілізаційної підготовки та мобілізації, територіальної оборони, комплектування Збройних сил України, матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) в Іваничівському районі на 2017 – 2020 роки

- Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2017 року № 22/5  « Про районний бюджет на 2018 рік».

- Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Спортивно-оздоровчий комплекс «Олімпієць» Іваничівської районної ради.

Відбулося засідання бюджетної комісії (03)

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. По завершенню комісії всі проекти рішень зі змінами були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради.

Засідання організаційного комітету

17 липня, відбулося  засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення Європейських Днів Добросусідства, участь в якому взяв заступник голови районної ради Юрій Мазурок.

Засідання організаційного комітету  (01)

Під час засідання оргкомітету присутні обговорили ряд організаційних питань, зокрема, проведення на належному рівні культурно-мистецьких заходів, виступів творчих колективів, виставки робіт народних умільці.

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАДИ З НАГОДИ 28-Ї РІЧНИЦІ ПРОГОЛОШЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ

16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, якою було проголошено наміри народу України самостійно вирішувати свою долю. З того дня в літописі нашої держави розпочалася нова сторінка, новий відлік часу – епоха утвердження України як самостійної і незалежної країни.

Історичне значення Декларації про державний суверенітет України має важливе суспільно-політичне значення, адже вона визначила основні напрямки внутрішньої й зовнішньої політики, економічного розвитку й державного будівництва. Цей документ являє собою правовий фундамент для Конституції, законів України, визначення позиції держави при укладені міжнародних угод. В основі Декларації лежать демократичні традиції українського народу, які розвивалися протягом  століть.

І саме від нас залежить якою має бути держава. Наш вектор – демократична, незалежна, європейська держава.

Тож вітаю з цією знаменною датою – 28-ю річницею прийняття Декларації про державний суверенітет України. Впевнений, що об’єднавши наші зусилля ми дійсно збудуємо неподільну державу на СВОїй БОгом ДАній землі.      

З повагою, голова ради                    Андрій Бадзюнь

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАДИ З НАГОДИ 28-Ї РІЧНИЦІ ПРОГОЛОШЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ДЕРЖАВНИЙ СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ (01)
Вітання з професійним святом

 

Шановні бухгалтери!

Від усього депутатського корпусу і себе особисто прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

Робота  працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з ключових ланок  будь-якої організації. Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, без вашої  належної роботи  неможливо досягти подальшого розвитку економіки регіону та держави загалом.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту та злагоди, оптимізму й упевненості  у своїх силах.

Нехай мудрими будуть ваші  дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям  і  любов’ю !

 

 З повагою, голова районної ради                                     Андрій Бадзюнь

        

Вітання з професійним святом (01)
Відкриття табірної зміни у "Барвінку"

4 липня 2018 року відбулося офіційне відкриття табірної зміни у КЗ "Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Барвінок»". Сорок  діток стали тими щасливчиками, які отримали можливість провести 14 казкових літніх днів змістовно, з користю для душі та тіла. Діти   зануряться в чудову атмосферу дитячого табору.

 
Відкриття табірної зміни у

 

Відкриття табірної зміни у

У заході взяли участь голова районної ради Андрій Бадзюнь та депутати районної ради Сергій Недбайло та Павло Семенюк. Вони побажали  діткам незабутніх днів відпочинку, а вихователям-волонтерам - гарного настрою та вручили приємні подарунки.

Відкриття табірної зміни у
Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України

4 липня 2018 року  у районному Домі «Просвіта» відбулись урочистості з нагоди 3-ї річниці створення Національної поліції України.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (02)

На святі був присутній  заступник голови Іваничівської районної ради Юрій Мазурок .

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (01)

Від імені голови районної ради, виконавчого апарату та усього депутатського корпусу із   святом, Третьою річницею створення Національної поліції України, присутніх привітав заступник голови районної ради Юрій Мазурок. Звертаючись до присутніх, він подякував усім, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Та побажав, щоб   професійні зусилля були винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання  подальших професійних успіхів

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (06)

Кращим представникам Іваничівського відділення Горохівського відділу ГУНП у Волинській області  за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну життєву позицію, ініціативність, відповідальність та з нагоди Третьої річниці створення Національної поліції  було вручено Подяки голови районної ради.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (03)

Від учасників зібрання було покладено корзину квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (04)

Під час  урочистого дійства співочі таланти району  подарували усім присутнім в залі запальні пісні та чудовий настрій.

Урочистості з нагоди Дня Національної поліції України (05)
сторінки: 1   2   3   >   >>  


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather