Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Привітання
Привітання голови ради

Шановні жителі Іваничівщини!

          Традиційно, 19 січня ми урочисто святкуємо    Водохреща (Богоявлення або Йордан) - третє і завершальне велике свято Різдвяно-Новорічного циклу. Це одне з найрадісніших зимових свят українського народу.  .

         Цього дня посвячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою. Християни,    вітаючи одні одних, бажають здоров'я від цілющої йорданської святої води.   

      Від себе особисто і всього депутатського корпусу хочу привітати кожного  з вас і  побажати міцного здоров'я. Нехай цілюща йорданська вода змиє зневіру і різні болячки, хай додасть сили і натхнення до щоденних добрих справ,  зцілить наші тіла і наші душі. Додасть віри і впевненості нашим воїнам, нашим захисникам. Нехай це свято змиє всю нечисть і зло, які заважають вільному розвитку нашого народу на своїй Богом даній землі! У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром та великим бажанням бути гідними людьми, українцями, християнами. Зі святом вас, дорогі друзі!

Христос Хрещається ! 

                   З повагою,

                  голова ради                                    Андрій Бадзюнь

Привітання голови ради (01)
З Днем енергетика!

Шановні працівники енергетичної галузі району!

 

Від усього депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика!
Сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі на-родного господарства без електричної енергії, яку Ви своєю наполегливою працею, відкритим серцем, щирою душею, долонями працьовитих рук доносите до кожної людини, кожного підприємства нашого району.

Тож бажаю стабільної, безаварійної роботи, удачі та всіх благ людям, від яких залежить світло і тепло в оселях рідного краю. Нехай вам завжди світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! Нехай життя кожного з Вас буде наповнене енергією світла!

                        З повагою,

                        голова ради                               Андрій Бадзюнь

З Днем енергетика! (01)
З Днем адвокатури!

Шановні адвокати!!!

Від всього депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто вітаю вас з професійним святом – Днем адвокатури!

Адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства на шляху побудови правової європейської держави і тому вона має бути єдиною, бездоганною , високопрофесійною та незалежною.

Ваша фахова діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє у розвиткові України як демократичної та правової держави. Тож, саме від Ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.

Щиро бажаю Вам, щоб Ваші професійні зусилля були винагороджені довірою громадян, повагою з боку колег та представників державних органів і сприяли подальшому зміцненню інституту адвокатури на благо та процвітання України.

                   З повагою,

                   голова ради                                              Андрій Бадзюнь

З Днем  адвокатури! (01)
З Днем працівників суду!

Шановні судді та працівники апарату суду!

Від усього депутатського корпусу та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників суду!

Ваша місія почесна – забезпечувати права і свободи людини, утверджувати принципи верховенства права та розвитку України як демократичної, правової держави. Саме від вашої наполегливої та самовідданої праці великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою.

Тож,   бажаємо усім вам виправдати надії і сподівання українців на ефективне функціонування судової системи та зичимо і надалі віддано служити закону із невичерпною енергією, наснагою та витримкою! Нехай вас завжди та в усьому супроводжує успіх!

                          З повагою,

                         голова ради                                                                 Андрій Бадзюнь

З Днем працівників суду! (01)
З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники місцевого самоврядування!

Шановні депутати!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Вам випала почесна і відповідальна місія – представляти громади, знати їх проблеми й докладати усіх зусиль для їх вирішення. Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції знаходили підтримку і втілювались у життя. І надалі будьте принциповими у відстоюванні інтересів громад.

Від щирого серця бажаю вcім здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри.

Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.

                                         З повагою,

                                        голова ради                                                     Андрій Бадзюнь

З Днем місцевого самоврядування! (01)
З Днем збройних сил України!

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!

 Дорогі ветерани!

Від імені всього депутатського корпусу Іваничівської районної ради і особисто від себе, прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

Сьогодні українська армія є національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів  - запорука миру, спокою та щасливого майбутнього на рідній землі. Вічна пам'ять кожному герою, який віддав свою життя за єдність держави та її територіальну цілісність.

Бажаю вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

               З повагою,

              голова ради                          Андрій Бадзюнь

З Днем збройних сил України! (01)
З професійним святом!

Шановні працівники прокуратури!

Від імені всього депутатського корпусу районної ради, виконавчого апарату  та особисто від мене, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників прокуратури!

Це свято є свідченням поваги до стражів права та порядку,  до людей, професійний обов’язок, яких сприяти утвердженню  в Україні верховенства закону. Обрана професія вимагає від кожного з вас високого професіоналізму, відповідальності у справі захисту законності, прав і свобод громадян, у боротьби зі злочинністю,корупцією у нагляді за діяльністю органів влади та іншими структурами. Всі ці вимоги ви з честю виконуєте.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я на довгі роки, благополуччя і сил, які дозволять і в майбутньому безстрашно, терпляче й успішно захищати інтереси громадян, суспільства і держави! Непохитності вам у служінні правді та подальших професійних досягнень!

                              З повагою,

                             голова ради                                                                Андрій Бадзюнь

З професійним святом! (01)

 

З Днем працівників сільського господарства!

Шановні працівники та ветерани сільськогосподарського виробництва району!

Від себе особисто та всього депутатського корпусу районної ради щиро вітаю вас з професійним святом.

Адже сільське господарство завжди відігравало та відіграє важливу роль у житті кожної людини.

Від вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України, рідного краю.

Незважаючи на негаразди, складні погодні умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай,

забезпечити мешканців району необхідною продовольчою продукцією.

За це вам честь і хвала. Низький уклін вам за хліборобську мудрість, самовіддану працю,

вагомий внесок у зміцнення економіки країни, зростання добробуту наших людей.

З нагоди свята бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров’я,

впевненості у власних силах, щастя, злагоди і достатку, нових успіхів у праці!

 

                                                   З повагою,

                                                   голова районної ради                        Андрій Бадзюнь

З Днем працівників сільського господарства! (01)
З професійним святом!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

 

Від себе особисто, всього депутатського корпусу та виконавчого апарату  районної ради щиро вітаю вас із професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Ваша професія - особлива, адже ви даруєте людям радість душі, наповнюєте високими та світлими почуттями, вчите розуміти прекрасне. Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню та танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щодення подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Вітаючи вас із святом, бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя. Щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю

З повагою,

голова ради                                                 А.Бадзюнь

 

 

 

З професійним святом! (01)
З Днем працівників соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента, відзначається День працівника соціальної сфери.

Соціальна робота – це не просто професія, це справжнє мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми, а День працівника соціальної сфери – це професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Сьогодні  саме вам  випало непросте завдання – бути провідниками соціальної політики в період суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства

 Тож, з нагоди вашого професійного свята від себе особисто, виконавчого апарату районної ради та всього депутатського корпусу зичу вам, дорогі працівники соціальної сфери, нехай життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, в оселі вашій панують світло і злагода, в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача. Нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.

 

                                  З повагою,

                                  голова районної ради                                                     Андрій Бадзюнь

З Днем працівників соціальної сфери! (01)
З професійним святом!

Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня. Так уже склалося, що без автомобілів зараз неможливо уявити наше життя. Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого населеного пункту, незалежно від кількості проживаючих у ньому мешканців. Усі ми щодня користуємося транспортом,  а виходить – вашою працею. І це професійне свято – ще один привід для нас висловити слова вдячності за вашу працю.

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов'язане з дорогою: водіїв, ремонтних робітників, диспетчерів, кондукторів, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, зайнятих автомобільним бізнесом.

Бажаю вам щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих і автомобільних шляхах!

 

З повагою, голова районної ради            Андрій Бадзюнь

З професійним святом! (01)
Зі святом!

Шановні земляки!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва! Ці свята відзначаються в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, воїнів УПА, а тепер і Українського війська.
У цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання – Захисник України, – всіх, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.
Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України ведеться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.
Шановні захисники України! Дякую вам за відданість нашій державі та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною! Бажаю вам міцного здоров’я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі!

З повагою, голова районної ради                           Андрій Бадзюнь

Зі святом! (01)
З днем юриста!

Шановні служителі закону!

Від себе особисто та усього депутатського корпусу районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста.

Віддаючи шану служителям Феміди, бажаємо вам творчої наснаги, нових успіхів та нових досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень.

Життєвої вам наснаги та невичерпної енергії у вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а у ваших родинах панує добробут, щастя, вдача та злагода.

З повагою, голова ради           Андрій Бадзюнь

З днем юриста! (01)
З професійним святом

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Від себе особисто та усього депутатського корпусу районної ради вітаю вас з Денем працівників освіти.

Своїми здобутками Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Нехай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!

 

З повагою, голова районної ради          Андрій Бадзюнь

З професійним святом (01)
З професійним святом

Шановні учителі музики, керівники та учасники музичних колективів, співаки і музиканти, всі поціновувачі музичного мистецтва!
Від себе особисто та усього депутатського корпусу районної ради вітаю вас з Міжнародним Днем музики!
Це свято знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу. Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. В чарівних мелодіях – радість буття та краса людської душі
Бажаю всім натхнення, творчих успіхів та досягнень. Хай повниться Ваша мистецька жага новими силами – у щасті, здоров’ї, радості на многії літа. Віри Вам і впевненості в собі, світла в душі та радості в серці!


З повагою голова районної ради                                   Андрій Бадзюнь

З професійним святом (01)
сторінки: 1   2   3   >   >>  


Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


  / annunciation

Погода / weather