Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Привітання
Зі святом останнього дзвінка!

Шановні вчителі, випускники, школярі, батьки!

Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає Вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що Вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, Ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і Ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на Вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою Вашим учителям та рідним людям, які вкладали у Вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Від імені депутатського корпусу районної ради та особисто від себе висловлюю глибоку вдячність усім педагогам. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни.

А, нашим юним друзям – школярам, бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від Ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України та рідного краю.

Щасливої життєвої долі Вам та вагомих успіхів!

 

З повагою, голова районної ради                                  Андрій Бадзюнь

Зі святом останнього дзвінка! (01)
Вітання працівникам музеїв

Кожен народ пишається своїми надбаннями - цінностями, які краще за будь-які слова репрезентують його історію, культуру та традиції. Зібрані в музеях та виставкових залах, вони дозволяють усім охочим долучитися до світу прекрасного, поринути у безмежний світ історії.
18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний день музеїв.
Шановні працівники музеїв! Завдяки вашій самовідданій та творчій праці зберігається й примножується українська культурна спадщина. У своїй роботі ви переплітаєте минуле, сьогодення та майбутнє. Вашими зусиллями в свідомості підростаючого покоління виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій, любов до національного мистецтва!
Сердечно бажаю вам безмежного творчого піднесення, вдалих розвідок, цікавих знахідок, міцного здоров'я, щастя, благополуччя та достатку, непохитної віри в світле майбутнє України!


З повагою, голова районної ради                                              Андрій Бадзюнь

 

Віання працівникам музеїв (01)
Вітання з Днем вишиванки!

Шановні земляки!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради

та від себе особисто щиро вітаю Вас зі святом

національної єдності - Днем вишиванки!

Історія української держави тісно переплітається в чудовому, захисному

орнаменті національної сорочки. Вишиванка для нас не лише одяг на свята.

Це національний оберіг, святиня, що символізує собою духовне багатство

українського народу, наші традиції і мудрість.

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх

нашим нащадкам та укріплювати українську ідентичність заради

процвітання нашої країни.

Нехай це чудове свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу.

 

З повагою, голова районної ради      Андрій Бадзюнь

Вітання з Днем вишиванки! (01)
Вітання голови районної ради з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер

Шановні медсестри!

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з професійним святом – Всесвітнім днем медичних сестер!

У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

У Всесвітній день медичної сестри сердечно дякую Вам за самовіддану працю і бажаю всім медичним сестрам, здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові, гідної, більш високої оцінки важкої і необхідної праці на державному рівні, та справжнього людського щастя! Хай добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.

 

З повагою, голова районної ради                                        Андрій Бадзюнь

        

Вітання голови районної ради з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер (01)
З Днем Матері!

Дорогі наші Матері!

Від себе особисто та  депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з великим днем для всіх українців – Святом Матері.

У духовному світі українців рідна Матір і Мати Божа - найдорожчі і найсвітліші особи. Мабуть саме тому ми святкуємо День Матері саме у травні  місяці, який Церква присвятила Пресвятій Богородиці.

Тож давайте не будемо забувати про них, коли ми дорослішаємо, давайте кожен день дарувати Матері увагу, тепло і вдячність.

Дякуємо Вам, наші найдорожчі,  за любов, розуміння і терпіння. Дякуємо Вам за те, що виховуєте синів і дочок патріотами рідного краю. Спасибі Вам за безцінний дар життя.  Нехай Ваша безмежна любов буде надійним оберегом, а Ваші мудрі уроки та повчання залишаються головним дороговказом на нашому життєвому шляху.

Дорогі українські Матері! У цей день зичу Вам здоров'я, добробуту, злагоди у сім’ях. Нехай Матір Божа вас оберігає, обдаровує своїми ласками Вас і Ваших дітей, Ваші родини і всю нашу Україну!

 

З повагою голова районної ради                                                   Андрій Бадзюнь

 
З Днем Матері! (01)
Вітання голови ради

Вітання голови ради  (01)
З Днем працівників пожежної охорони!

Шановні працівники пожежної охорони!

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з професійним свята - Днем працівників пожежної охорони.

Це свято об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Прийміть нашу вдячність за збереження тисячі  життів та матеріальних цінностей. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Переконаний, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі.

Міцного Вам здоров’я, благополуччя та подальших успіхів у Вашій нелегкій та відповідальній роботі. Здоров’я, щастя, миру та добра Вам і Вашим родинам!

 

З повагою, голова районної ради                                      Андрій Бадзюнь

       

З Днем працівників пожежної охорони! (01)
З Днем Національної гвардії України!

Шановні військовослужбовці!

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з Днем Національної гвардії України!

Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення державної безпеки та оборони держави, захист та охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від протиправних посягань, забезпечення громадської безпеки, допомогу в захисті державного кордону, припиненні терористичної діяльності.

Реалії сьогодення ставлять перед Вами нові виклики і випробування, які вимагають від життя рішучих дій.  Без сумніву Ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі ці випробування. Тoму прийміть найщиріші вітання дo вашoгo прoфесійнoгo свята і й надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках.

Глибоко шаную тих, хто зустрічає цей день на передовій!

Вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі. Дякую кожному за Вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданості українському народові!

Щиро бажаю Вам і Вашим рідним богатирського здоров’я, надійного родинного тилу, звершення всіх Ваших мрій та бажань. Високих Вам досягнень у службі на благо нашої держави

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою, голова районної ради                                          Андрій Бадзюнь

З Днем Національної гвардії України! (01)
Вітання з Днем служби безпеки України!

Шановні працівники Служби безпеки України!

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників СБУ!

Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Органи СБУ виступають ефективним інструментом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і повагу.

У цей святковий день висловлюю велику вдячність всім працівникам і ветеранам Служби безпеки України за самовіддану і нелегку працю. Бажаю міцного здоров`я, витримки й наснаги. Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими  постійними супутниками у житті.

 

З повагою, голова районної ради                     Андрій Бадзюнь

 

Вітання з Днем служби безпеки України! (01)
З професійним святом

Від невичерпної енергії та наполегливості працівників державної податкової служби значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою. Головна ж мета діяльності митної служби – забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів України. Отож, від Вашої злагодженої та професійної роботи залежить добробут нашої країни.

Шановні працівники податкової та митної справ України! Прийміть слова вдячності за наполегливу працю та професійну роботу. Зичу вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку й нових професійних здобутків. Нехай ваша робота приносить лише користь нашій державі!

 

З повагою, голова районної ради            Андрій Бадзюнь

З професійним святом (01)
Звернення голови районної ради Андрія Бадзюня з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

Шановні учасники бойових дій в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти!

Щорічно ми віддаємо глибоку шану усім солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дійв Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

 Саме 15 лютого 1989 року, було закінчено, так звану, неоголошену війну в Афганістані, яка тривала 10 років та торкнулась майже кожної української родини. Через горнило цієї війни пройшли 160 тисяч наших співвітчизників, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок і серед них 2 жителі  нашого  району.

Ця дата набуває особливого змісту сьогодні, коли на сході України точиться неоголошена війна, нав’язана спадкоємцем цієї імперської, загарбницької політики – путінською Росією. Адже й тепер проливається кров наших синів, батьків та братів.  

Дякую всім Вам за ратний подвиг, за Вашу активну громадську позицію, за те, що своїм особистим прикладом Ви захищаєте честь і гідність нашої держави. Схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися на рідну землю. Вони назавжди залишаться у наших серцях! У цей пам’ятний день бажаю Вам миру, міцного здоров’я, щастя і нових звершень в ім’я нашої Батьківщини-України.

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою, голова районної ради                      Андрій Бадзюнь

 

Звернення голови районної радт Андрія Бадзюня з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану (01)
З Днем Соборності України!

Шановні жителі району! Дорогі земляки!

Прийміть найщиріші вітання з великим державним святом – Днем Соборності України!

Проголошений 22 січня 1919 року Акт злуки був знаковим кроком на шляху становлення України як незалежної і соборної держави. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що ми дійсно соборна держава, народ якої у єдиному пориві здатен змінити свою долю і відстояти свою незалежність.

Порушення цілісності кордонів України та недоторканості її території, спричинені анексією Криму та фактичною окупацією частини Донецької й Луганської областей, значно посилюють вагу відзначення цього Дня, зумовлюють максимальне використання потужного консолідуючого потенціалу. Цей День за нинішніх умов – привід нагадати та наголосити, що Крим – Україна, і Донбас –це Україна, й наша держава не зупиниться, аж доки не поверне захоплені країною-агресором території.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Від депутатського корпусу районної ради, від себе особисто зичу усім жителям району безхмарного мирного неба над головою, здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни!

Слава Україні!

Голова районної ради                                        Андрій Бадзюнь

З Днем Соборності України! (01)
Вітання голови ради

Шановні жителі Іваничівщини!

Прийміть мої теплі слова вітання із Святом Водохреща,

Богоявленням Господнім,Святим Йорданом.

Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення

Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Прийнявши понад дві тисячі років тому хрещення в річці Йордан,

Господь освятив усі водні простори Землі.

 Сьогодні Він освячує і кожного із нас під час нашого хрещення й, особливо,

у День Богоявлення, коли ми очищаємось святою йорданською водою.

У світле свято Водохреща прийдімо усі до життєдайного

 джерела Божої любові.

Нехай свята вода, благословенна самим Господом,

зцілить кожного із Вас, Ваші душі і тіла.

У цей величний день щиро бажаю, щоб ми очистили свої серця

 від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром та

великим бажанням бути гідними людьми, українцями, християнами.

 

З повагою, голова районної ради               Андрій Бадзюнь

Вітання голови ради (01)
Вітання голови районної ради

Вітання з професійним святом (01)

Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather