Головна сторінка / main page
Новини Керівництво Комісії Рішення контракти
Розділи сайту

 
 
 
 
Привітання
З днем бухгалтера!

Шановні бухгалтери!

Від себе особисто, усього депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята.

Відзначення Дня бухгалтера підкреслює надзвичайно важливу роль Вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання.

Сумлінно виконуючи свої обов’язки, Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, без Вашої  належної роботи  неможливо досягти подальшого розвитку економіки регіону та держави загалом.

Бажаю Вам міцного здоров’я, добробуту та злагоди, оптимізму й упевненості  у своїх силах.

Нехай мудрими будуть Ваші  дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям  і  любов’ю !

 

З повагою, голова районної ради                                     Андрій Бадзюнь

 

З днем бухгалтера! (01)
З Днем державної служби

Шановні державні службовці!

Вітаю Вас  з професійним святом - Днем державної служби України.

Бажаю Вам гордості за ту справу, якій Ви присвятили своє життя.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу. Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, реагувати на запити сучасного суспільства.

Одним із основних завдань національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

Тож, нехай ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.

 

Зі святом Вас, дорогі працівники державної служби!

 

Голова ради                                                          Андрій Бадзюнь

 

 
З Днем державної служби (01)
З Днем медичного працівника!

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри !

Усі працівники та ветерани системи охорони здоров’я  нашого Іваничівського району!

 

Прийміть сердечні вітання від усього депутатського корпусу з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, найтепліші слова, захоплення й повагу. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Незважаючи на складні обставини та реформи галузі охорони здоров’я країни, не змінилося ні прагнення людей бути здоровими, ні їхня вдячність своїм рятівникам, ні особливі вимоги до особистості того, хто доторкається до найсвятішого – життя і здоров'я людини.

Щиро вдячний кожному медпрацівнику за самовіддану працю та відданість професії медика.

Бажаю вам, в першу чергу – здоров’я, особистого щастя, наснаги, благополуччя в родинах, достатку, злагоди, миру і затишку.

Зі святом Вас!

 

                                                                                  З повагою

 голова ради                                                             Андрій Бадзюнь

 

З Днем медичного працівника! (01)
З Днем журналіста

Шановні працівники засобів масової інформації!

Від себе особисто і усього депутатського корпусу щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем журналіста.
Цей день - особливий для всього нашого суспільства. Адже свобода слова, вільна преса, достовірна інформація – це невід'ємні атрибути відкритого демократичного життя. Вони мають велику цінність для кожної людини, яка хоче жити своїм розумом, самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.
 В день професійного свята бажаємо вам, дорогі журналісти, всім, хто сповна відданий покликанню нести в народ високе Слово правди, віру в майбуття і соціальний оптимізм, доброго здоров’я і творчих успіхів, шани від людей, сімейних гараздів та особистого щастя! Сподіваємося, що ваше друковане та публічно мовлене слово завжди нестиме людям прагнення до злагоди, оптимізму, впевненості у майбутньому.
Бажаємо вам родинного тепла і гарних журналістських тем!

З повагою

Голова Іваничівської районної ради               Андрій Бадзюнь

З Днем журналіста (01)
З Міжнародним днем захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги, тих, для кого немає більшої радості, аніж посмішки щасливих дітей.

Тож від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто прийміть щирі вітання з цим прекрасним святом радості та надії.

Дякую всім батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам за щоденну натхненну працю,  любов та турботу про дітей!

Слова особливої подяки висловлюю людям, які піклуються про дітей, які залишилися без батьківської опіки і які найбільше потребують тепла і любові.

Любі діти ! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні. Тож оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

 

З повагою голова районної ради                    Андрій Бадзюнь

 

З Міжгародним днем захисту дітей (01)
Зі святом останнього дзвінка!

Шановні вчителі, випускники, школярі, батьки!

Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його малиновий  передзвін виряджає Вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що Вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, Ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і Ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на Вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою Вашим учителям та рідним людям, які вкладали у Вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Від імені депутатського корпусу районної ради та особисто від себе висловлюю глибоку вдячність усім педагогам. Силою Вашої думки та теплом душі твориться майбутнє країни.

А, нашим юним друзям – школярам, бажаю продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від Ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України та рідного краю.

Щасливої життєвої долі Вам та вагомих успіхів!

 

З повагою, голова районної ради                                  Андрій Бадзюнь

Зі святом останнього дзвінка! (01)
Вітання працівникам музеїв

Кожен народ пишається своїми надбаннями - цінностями, які краще за будь-які слова репрезентують його історію, культуру та традиції. Зібрані в музеях та виставкових залах, вони дозволяють усім охочим долучитися до світу прекрасного, поринути у безмежний світ історії.
18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний день музеїв.
Шановні працівники музеїв! Завдяки вашій самовідданій та творчій праці зберігається й примножується українська культурна спадщина. У своїй роботі ви переплітаєте минуле, сьогодення та майбутнє. Вашими зусиллями в свідомості підростаючого покоління виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій, любов до національного мистецтва!
Сердечно бажаю вам безмежного творчого піднесення, вдалих розвідок, цікавих знахідок, міцного здоров'я, щастя, благополуччя та достатку, непохитної віри в світле майбутнє України!


З повагою, голова районної ради                                              Андрій Бадзюнь

 

Віання працівникам музеїв (01)
Вітання з Днем вишиванки!

Шановні земляки!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради

та від себе особисто щиро вітаю Вас зі святом

національної єдності - Днем вишиванки!

Історія української держави тісно переплітається в чудовому, захисному

орнаменті національної сорочки. Вишиванка для нас не лише одяг на свята.

Це національний оберіг, святиня, що символізує собою духовне багатство

українського народу, наші традиції і мудрість.

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх

нашим нащадкам та укріплювати українську ідентичність заради

процвітання нашої країни.

Нехай це чудове свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу.

 

З повагою, голова районної ради      Андрій Бадзюнь

Вітання з Днем вишиванки! (01)
Вітання голови районної ради з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер

Шановні медсестри!

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з професійним святом – Всесвітнім днем медичних сестер!

У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

У Всесвітній день медичної сестри сердечно дякую Вам за самовіддану працю і бажаю всім медичним сестрам, здоров’я, невичерпної енергії, доброти, любові, гідної, більш високої оцінки важкої і необхідної праці на державному рівні, та справжнього людського щастя! Хай добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.

 

З повагою, голова районної ради                                        Андрій Бадзюнь

        

Вітання голови районної ради з нагоди Всесвітнього дня медичних сестер (01)
З Днем Матері!

Дорогі наші Матері!

Від себе особисто та  депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з великим днем для всіх українців – Святом Матері.

У духовному світі українців рідна Матір і Мати Божа - найдорожчі і найсвітліші особи. Мабуть саме тому ми святкуємо День Матері саме у травні  місяці, який Церква присвятила Пресвятій Богородиці.

Тож давайте не будемо забувати про них, коли ми дорослішаємо, давайте кожен день дарувати Матері увагу, тепло і вдячність.

Дякуємо Вам, наші найдорожчі,  за любов, розуміння і терпіння. Дякуємо Вам за те, що виховуєте синів і дочок патріотами рідного краю. Спасибі Вам за безцінний дар життя.  Нехай Ваша безмежна любов буде надійним оберегом, а Ваші мудрі уроки та повчання залишаються головним дороговказом на нашому життєвому шляху.

Дорогі українські Матері! У цей день зичу Вам здоров'я, добробуту, злагоди у сім’ях. Нехай Матір Божа вас оберігає, обдаровує своїми ласками Вас і Ваших дітей, Ваші родини і всю нашу Україну!

 

З повагою голова районної ради                                                   Андрій Бадзюнь

 
З Днем Матері! (01)
Вітання голови ради

Вітання голови ради  (01)
З Днем працівників пожежної охорони!

Шановні працівники пожежної охорони!

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з професійним свята - Днем працівників пожежної охорони.

Це свято об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

Прийміть нашу вдячність за збереження тисячі  життів та матеріальних цінностей. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом.

Переконаний, що Ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано та сумлінно служитимете обраній справі.

Міцного Вам здоров’я, благополуччя та подальших успіхів у Вашій нелегкій та відповідальній роботі. Здоров’я, щастя, миру та добра Вам і Вашим родинам!

 

З повагою, голова районної ради                                      Андрій Бадзюнь

       

З Днем працівників пожежної охорони! (01)
З Днем Національної гвардії України!

Шановні військовослужбовці!

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з Днем Національної гвардії України!

Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення державної безпеки та оборони держави, захист та охорону життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від протиправних посягань, забезпечення громадської безпеки, допомогу в захисті державного кордону, припиненні терористичної діяльності.

Реалії сьогодення ставлять перед Вами нові виклики і випробування, які вимагають від життя рішучих дій.  Без сумніву Ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі ці випробування. Тoму прийміть найщиріші вітання дo вашoгo прoфесійнoгo свята і й надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках.

Глибоко шаную тих, хто зустрічає цей день на передовій!

Вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі. Дякую кожному за Вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданості українському народові!

Щиро бажаю Вам і Вашим рідним богатирського здоров’я, надійного родинного тилу, звершення всіх Ваших мрій та бажань. Високих Вам досягнень у службі на благо нашої держави

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою, голова районної ради                                          Андрій Бадзюнь

З Днем Національної гвардії України! (01)
Вітання з Днем служби безпеки України!

Шановні працівники Служби безпеки України!

Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників СБУ!

Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України, її економічний, науково-технічний та оборонний потенціал. Органи СБУ виступають ефективним інструментом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю. Високим професіоналізмом, працездатністю, мужністю і відвагою ви заслужили визнання і повагу.

У цей святковий день висловлюю велику вдячність всім працівникам і ветеранам Служби безпеки України за самовіддану і нелегку працю. Бажаю міцного здоров`я, витримки й наснаги. Нехай удача та професійні успіхи будуть Вашими  постійними супутниками у житті.

 

З повагою, голова районної ради                     Андрій Бадзюнь

 

Вітання з Днем служби безпеки України! (01)
З професійним святом

Від невичерпної енергії та наполегливості працівників державної податкової служби значною мірою залежить наповнення державної казни, вирішення тих важливих соціально-економічних завдань, які стоять сьогодні перед державою. Головна ж мета діяльності митної служби – забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів України. Отож, від Вашої злагодженої та професійної роботи залежить добробут нашої країни.

Шановні працівники податкової та митної справ України! Прийміть слова вдячності за наполегливу працю та професійну роботу. Зичу вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку й нових професійних здобутків. Нехай ваша робота приносить лише користь нашій державі!

 

З повагою, голова районної ради            Андрій Бадзюнь

З професійним святом (01)
сторінки: 1   2   >   >>  


Привітання
Привітання голови РР (01)


Щиро вдячний Вам за те, що завітали на офіційний сайт Іваничівської районної ради

З повагою, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь


Анонси подій / annunciation

Погода / weather